FORGOT YOUR DETAILS?

ZAŁÓŻ KONTO

Referencje

Opinie klientów o grupie LOPI

Ponad tysiąc wykonanych i serwisowanych układów kompensacji przez Grupę Lopi, to setki zadowolonych klientów.

Poniżej przedstawiamy wybrane opinie naszych klientów, którym wykonaliśmy kompleksową usługę budowy i montażu układów kompensacji mocy biernej.

 • „Firma LOPI w 36 obiektach TP wykonywała prace polegające na modernizacji układów kompensacji mocy biernej. Prace w poszczególnych lokalizacjach na terenie całego kraju, wykonywane były w sposób elastyczny, tak aby w minimalny sposób zakłócić normalny rytm pracy w danym obiekcie. Doświadczeni pracownicy oraz potencjał techniczny i organizacyjny firmy LOPI gwarantują wysoki poziom wykonywanych usług”
  Janusz Boroń, Dyrektor utrzymania nieruchomości, Telekomunikacja Polska SA Administracja - Utrzymanie Nieruchomości
 • „Firma Lopi zainstalowała w naszej fabryce dwie baterie kondensatorów. Od chwili włączenia ich do eksploatacji zaczęły spełniać pokładane w ich instalację nadzieje. Opłaty za pobór energii biernej spadły praktycznie do zera. Współpraca z firmą Lopi przebiegała wzorowo”
  Tomasz Hornung, Dyrektor Fabryki, Grycan
 • „Firma Lopi zaprojektowała oraz wykonała i zamontowała układy kompensacji mocy biernej. Kierując się wysoką oceną przygotowania technicznego i organizacyjnego pracowników Firmy Lopi, pragniemy polecić usługi tej firmy innym potencjalnym klientom i Inwestorom”.
  Paweł Kander, Dyrektor ds. Technicznych, Sante A. Kowalski Sp. j.
 • „Firma Lopi zrealizowała zadanie dostawy, montażu i uruchomienia 8 szt baterii kondensatorów. Wykonawca wykazał się wykwalifikowaną kadrą techniczną, profesjonalną organizacją prac oraz nienagannie wywiązał się z terminów.”
  Lesław Biel, Zastępca Dyrektora ds. Ekonomicznych, PGNiG
 • „Rekomenduje firmę Lopi jako wiarygodną, solidną i w pełni przygotowaną do kompleksowego wykonania prac z zakresu rozdziału energii i kompensacji mocy biernej oraz godną polecenia przy realizacji zadań inwestycyjnych”
  Norbert Błażejczyk, Dyrektor Techniki i Inwestycji, Gedeon Richter Polska
 • Firma Lopi wykonała wszystkie prace określone w przedmiocie umowy profesjonalnie, z należytą starannością i dokładnością, przy zachowaniu ustalonych terminów dopasowanych do rytmu pracy naszego zakładu.
  Waldemar Jezior, Dyrektor ds. Technicznych, Polski Obród Sp. z o.o.
 • „Firma Lopi Anuszkiewicz i Trzecińscy wykonała projekt, dostarczyła urządzenia i uruchomiła baterie kondensatorów. Wszystkie roboty zostały zrealizowane zgodnie z umową, profesjonalnie, zgodnie ze sztuką budowlaną, w ustalonych terminach i należytą starannością. W uznaniu kompetencji i wysokiej jakości robót firmy Lopi Anuszkiewicz i Trzecińscy Sp. J. polecamy jej usługi innym inwestorom.”
  Jerzy Rusak, Główny Energetyk, Cement Ożarów S.A.
 • „Pragniemy polecić firmę Lopi, jako firmę posiadającą duże doświadczenie w zakresie kompensacji mocy biernej oraz godną zaufania przy realizacji zadań inwestycyjnych z tej dziedzinie”
  Smaruj Krzysztof, Partner TP, Orange Real Estate
 • „Zaświadczamy, że firma Lopi Anuszkiewicz i Trzecińscy Sp. J. w 2019 r.” zaprojektowała oraz wykonała na czterech naszych obiektach układy kompensacji mocy biernej. Powyższe prace wykonane zostały w sposób solidny i profesjonalny w wyznaczonych harmonogramem terminach."
  Leszek Sierzputowski, Dyrektor ds. Technicznych, Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej "Legionowo" Sp. z o.o.
 • „Zaświadczamy, że firma Lopi Anuszkiewicz i Trzecińscy Sp. J. w 2019 r.” zaprojektowała oraz wykonała i zamontowała ukłąd kompensacji mocy biernej (...) Kierując sie wysoką oceną przygotowania technicznego i organizacyjnego pracowników Firmy Lopi, pragniemy polecić usługi tej firmy innym , potencjalnym klientom i Inwestorom."
  Marek Gałek, ATM Inwestycje
  ATM Inwestycje poleca Lopi do kompensacji mocy biernej
TOP