FORGOT YOUR DETAILS?

ZAŁÓŻ KONTO

Program partnerski

Instalatorze zostań naszym klientem i dołącz do Programu Partnerskiego Grupy Lopi

Co zyskujesz?

OSZCZĘDNOŚCI

Zapewniamy Ci indywidualnego opiekuna handlowego, z którym będziesz mógł ustalić zniżki na nasze produkty lub wybrać najbardziej optymalny dla Ciebie sposób płatności. Premiujemy zakupy u nas poprzez specjalne rabaty.

WIEDZA

Dodatkowo uzyskujesz dostęp do pełnego wsparcia technicznego oferowanego przez inżynierów z Grupy Lopi. Służymy Ci naszą wiedzą na każdym etapie, począwszy od wyboru i doboru właściwych urządzeń poprzez ich montaż, a kończąc na konserwacji. Znamy się na naszych urządzeniach jak nikt inny, ponieważ sami je projektujemy i produkujemy.

DODATKOWE ZLECENIA

Otrzymujemy zlecenia dotyczące zakupu i montażu naszych produktów na terenie całej Polski. Nawiązujemy współpracę z wybranymi instalatorami, oferujemy im wiedzę i wsparcie techniczne byśmy bez przeszkód, mogli wspólnie na wysokim poziomie obsługiwać wszystkich klientów zainteresowanych montażem i konserwacją układów kompensacji mocy biernej na terenie całego kraju.

Jak dołączyć?

Skontaktuj się z nami poprzez program.partnerski@lopi.pl

Prześlemy Ci informacje dotyczące szczegółów współpracy.

 

Gdzie kupić nasze produkty?

Produkty Lopi można kupić w hurtowniach elektrotechnicznych na terenie całego kraju. Współpracujemy na stałe z hurtowniami Dorian, Kaczmarek Electric, Alfa Elektro, Grodno oraz innymi sieciami hurtowni, dlatego zachęcamy do składania zapytań bezpośrednio do naszego biura, pisząc na adres: dzial.handlowy@lopi.pl  lub poprzez najbliższą hurtownię elektrotechniczną.

 

Please configure the element options and add at least one location.
TOP