Posiadamy niemal 25 letnie doświadczenie w projektowaniu układów automatyki i kompensacji mocy biernej. Realizując kolejne projekty w tym okresie, coraz wnikliwiej zgłębialiśmy potrzeby i wymogi rynku, dzięki czemu możemy odważnie i pewnie wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Zdobyte doświadczenie i współpraca z wieloma partnerami z branży daje nam możliwość pełnej realizacji projektów różnego rodzaju inwestycji, bez obawy o ich fachowe, terminowe i solidne wykonanie.

Nieustannie poszukujemy nowych kierunków rozwoju naszej firmy oraz rozszerzamy i udoskonalamy zakres działalności w obszarach, w których czujemy się pewnie i swobodnie. Wykonujemy kompleksowe realizacje układów kompensacji mocy biernej pojemnościowej i indukcyjnej. Umożliwiamy coraz większą automatyzację procesów produkcji w zakładach poprzez budowę maszyn oraz projektowanie i modernizuję układów sterowania. Zajmujemy się również konfekcjonowaniem wiązek kablowych, montażem i prefabrykacją szynoprzewodów, szaf rozdzielczych i sterowniczych.

Oprócz świadczonych usług stawiamy również na rozwój  polskiego przemysłu, dlatego w 2016 r. wprowadziliśmy na polski rynek nasz regulator mocy biernej LRM001, a w 2018 r. regulator mocy biernej LRM002.

Celem naszej firmy jest nie tylko wprowadzanie na rynek nowych rozwiązań energooszczędnych i automatyzujących produkcję; jest nim również ukazanie i wspieranie uczciwego sposobu nawiązywania relacji biznesowych, opartego na zaufaniu, wzajemnym szacunku i prawdzie, jako jedynego modelu na którym warto budować nie tylko kontakty biznesowe, ale również relacje osobiste i społeczne.

Nasz zespół to kreatywni i kompetentni fachowcy, którzy kładą duży nacisk na uczciwość, solidność i rzetelność wykonywanych obowiązków, dbając jednocześnie o swój rozwój osobisty i duchowy.

Poza obowiązkami związanymi z naszą pracą kładziemy też duży nacisk na pomoc potrzebującym, dlatego regularnie współpracujemy z Centrum Wiara i Nauka w Łodzi i Suchcicach.