Zdobyte certyfikaty i przyznane wyróżnienia.

“(…) Kierując się wysoką oceną przygotowania technicznego i organizacyjnego pracowników PPHU “LOPI” pragniemy polecić usługi tej firmy innym, potencjalnym Inwestorom.”
List referencyjny UCSiR
“Nasze usługi rekomenduje także SWEDWOOD…”
List referencyjny Swedwood
“P.P.H.U. “LOPI” posiada list referencyjny od Sanockiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej.”
List referencyjny SPGK
“Od wielu lat firma P.P.H.U. “LOPI” współpracuje z firmą MADEX, świadcząc dla niej usługi m. in. z zakresu kompensacji mocy biernej.”
List referencyjny Madex
“P.P.H.U. “LOPI” posiada Certyfikat ukończenia seminarium “Znak CE w branży maszynowej”.”
Certyfikat Znak CE
“Firma P.P.H.U. “LOPI” Andrzej Anuszkiewicz została przeszkolona w zakresie konfiguracji montażu i obsługi xEnergy, systemu dla rozdziału energii, zgodnego z normą IEC60439-1 / PN-IEC439-1 i przetestowanego w zakresie badań typu (TTA/PTTA). Niniejszy certyfikat upoważnia do samodzielnego konfigurowania oraz montażu elementów konstrukcji i aparatury wchodzących w skład systemu xEnergy.”
Certyfikat Xenergy
“Rittal Sp. z o.o. zaświadcza, iż firma P.P.H.U. “LOPI” posiada status Autoryzowanego Partnera.”
Certyfikat Rittal
“Firmie PPHU “LOPI” mieszczącej się przy ul. Żegańskiej 1 w uznaniu osiągnięć technicznych udzielona zostaje autoryzacja na rok 2008, 2009 i 2010 w zakresie realizacji systemów automatyki i rozdziału energii.”
Certyfikat Moeller
“Od 06-12-2007r firma P.P.H.U. “LOPI” Andrzej Anuszkiewicz jest oficjalnym partnerem firmy HELUKABEL Polska Sp. z o.o.”
Certyfikat Helukabel
“Firma P.P.H.U. LOPI została przeszkolona w zakresie doboru i montażu aparatury kablowo – rozdzielczej nn firmy Jean Müller GmbH i tym samym otrzymała tytuł: CERTYFIKOWANEGO PREFABRYKATORA ZŁĄCZ I ROZDZIELNIC z prawem do projektowania i wykonywania rozdzielnic nn w oparciu o sprzęt firmy Jean Müller GmbH.”
Certyfikat Jean Muller GmBh
“Przedsiębiorstwo ELTRON przyznało firmie P.P.H.U. “LOPI” Certyfikat Partnera Handlowego.”
Certyfikat ELTRON
“W roku 2007, 2008 i 2009 Kapituła Programu przyznała firmie P.P.H.U. LOPI Andrzej Anuszkiewicz Certyfikat “Przedsiębiorcy Fair Play”.”
Przedsiębiorstwo Fair Play