Świętujemy 25-lecie Lopi

/ / Newsy
Lopi logo 25 lat

05.09.2020 r. świętowaliśmy 25 lat istnienia firmy Lopi. Miniony okres to czas współpracy i rozwoju, nawiązywania nowych kontaktów oraz pielęgnowania relacji. Te lata to historia Lopi, z której jesteśmy dumni i która niesie ze sobą ogromny potencjał. Nieustannie jako polska firma rodzinna rozwijamy się w zakresie nowych technologii. Dzięki intensywnej współpracy zarówno wewnętrznej jak i z naszymi Partnerami biznesowymi staramy się jak najlepiej odpowiadać na aktualne potrzeby rynku.

Szczególnie ostatnie lata stanowią dla nas istotny punkt zwrotny. Nasza firma rozwinęła się i pomnożyła na trzy spółki. Proces ten jeszcze bardziej nas rozwinął i pozwolił skupić się na wybranych dziedzinach. Dzięki temu i doświadczeniu 25 lat, możemy skoncentrować się na określonych obszarach i rozwijać w zakresie kompensacji mocy biernej – Lopi Sp. j., automatyki – Lopi Automatyka i elektroniki – Lopi Elektronika.

Mijający okres, to również czas intensywnego rozwoju całej gamy produktowej Lopi z zakresu kompensacji mocy biernej. Począwszy od wielokrotnie nagradzanego regulatora mocy biernej LRM001, poprzez regulator LRM002, nasze tyrystorowe łączniki do kondensatorów, serię urządzeń oraz oprogramowanie z zakresu komunikacji zdalnej, a na kompensatorze dynamicznym kończąc. Jednocześnie cieszymy się, że dobiegają końca prace nad kolejnymi naszymi projektami, o których z przyjemnością wkrótce będziemy mogli opowiedzieć.

Dziękujemy wszystkim Państwu za zaufanie jakim nas darzycie od 25 lat, oraz za owocną współpracę z Lopi. Jednocześnie życzymy sobie i Państwu kolejnych udanych projektów na coraz wyższym poziomie.

Zespół Lopi